• SVO Basketball MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Paassen, Olaf vanTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 20:00D.E.D. MSE 1 - SVO Basketball MSE 1Apollohal
    14 mrt. 14:00SVO Basketball MSE 1 - BV Amsterdam MSE 2Sportcentrum Oudenrijn
    21 mrt. 18:15Utrecht Bull's MSE 1 - SVO Basketball MSE 1Galgenwaard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 feb.SVO Basketball MSE 1 - Utrecht Bull's MSE 182 - 72
    15 feb.SVO Basketball MSE 1 - BC Utrecht Cangeroes MSE 175 - 97
  • Poulestanden SVO Basketball MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1U.S. MSE 11615011275106221330
    2BV Lisse MSE 11614021256106019628
    3BC Utrecht Cangeroes MSE 11714031386109928728
    4BV Amsterdam MSE 21712051205107113424
    5D.E.D. MSE 1171007130612337320
    6Blue Stars MSE 117908125112034818
    7Woodpeckers MSE 11780912151228-1316
    8New Stars MSE 117501210501123-7310
    9Harlemlakers MSE 217501212251416-19110
    10Rotterdam Basketbal MSE 217401312071301-948
    11Utrecht Bull's MSE 117301410301303-2736
    12SVO Basketball MSE 117201511411448-3074
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Alade, AlmaTeamspeler
    Alavirad, MarshallTeamspeler
    Bruinier, GlenTeamspeler
    Bulakeri, KaanTeamspeler
    Eijk, Chris vanTeamspeler
    Gokhale, RajivTeamspeler
    Heer, Rik DeTeamspeler
    Heijden, Jarick Van DerTeamspeler
    Jochems, RickyTeamspeler
    Kate, Umesh tenTeamspeler
    Koorndijk, DaniTeamspeler
    Kosuch, MelvinTeamspeler
    Lansing, MitzTeamspeler
    Nunes, IsnaTeamspeler
    Sunter, KoenTeamspeler
    Tang, Chung YinTeamspeler
    Tetering, Roy vanTeamspeler
    Vries, Nick deTeamspeler
    Wattimurij, AndaTeamspeler
    Westendorp, Tom vanTeamspeler
    Wurf, Rinaldo van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    D.E.D. MSE 1

    VS

    SVO Basketball MSE 1

    07 maart 202020:00 uur
    Apollohal Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVO Basketball MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    67,12

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    85,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,24

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd