Uitnodiging Summer Break Cup 2018

Beste SVO-ers,

Op zaterdag 19 mei 2018 organiseert S.V.O. Basketball uit Vleuten-De Meern ter afsluiting van het seizoen de derde editie van de Summer Break Cup in sporthal Oudenrijn te Vleuten (Europaweg 48). Tijdens dit toernooi willen we al onze teams de sportieve strijd aan laten gaan met verenigingen uit de regio. We starten met de jongste groepen vanaf 9:00 uur en verwachten in de avond de seniorenpoules te kunnen spelen. De teams van S.V.O. Basketball spelen met de selectie van seizoen 2017-2018 dus we zijn op zoek naar teams van vergelijkbaar niveau.

Stem met je teamleden, coach/trainer af dat je team zich aanmeldt.

Mix U10                                                        5e Klasse
Jongens en meisjes U12                         5e Klasse

Mix U12                                                        2e en 3e Klasse
Mix U14                                                        4e Klasse

Mix U14                                                        2e Klasse

Meisjes U16                                                3e Klasse

Jongens U16                                               4e Klasse

Jongens U16                                               2e Klasse

Mannen U22                                              2e Divisie

Mannen MSE                                             2e Klasse

Recreanten                                                  Trainende leden, gelegenheidsteams

Graag nodigen we teams van andere verenigingen uit om deel te nemen aan dit evenement.

Mochten jullie nog andere niet competitie spelende teams, recreanten of andere gelegenheidsteams weten die graag willen deelnemen en qua spelniveau en leeftijd aansluiten, dan horen we dat natuurlijk graag. Deze uitnodiging kan natuurlijk ook doorgestuurd worden.

Meer informatie over het exacte speelschema zal komende periode beschikbaar komen via onze website (http://www.svo-basketball.nl/).


Inschrijven

We verzoeken alle teams/verenigingen om voor 25 april 2018 in te schrijven. Het aantal plaatsen is beperkt dus schrijf jullie teams snel in door online het aanmeldformulier in te vullen (https://goo.gl/forms/RQupY42rGyviTia62) De inschrijfkosten bedragen €35 . De inschrijving wordt pas definitief na ontvangst van het inschrijfgeld. Dit graag overmaken vóór 1 mei 2018 naar IBAN-rekeningnummer NL58INGB0002601874 t.n.v. SVO AFD Basketbal, o.v.v. ‘Summer Break Cup’, team/vereniging en contactpersoon.

Wanneer er nog vragen zijn, aarzel dan niet en neem even contact met ons op.

Met sportieve groeten,

 SVO Basketball

Organisatie Summer Break Cup

 Online-aanmeldformulier

Klik hier

Laat een reactie achter!

avatar
  Subscribe  
Notify of