Lid worden?
Kom gratis drie keer meetrainen om te kijken of basketbal de sport voor je is.
Meer info >>
| Dames SVO u22 weer terug op aarde | | Afdrukken | |
|
Na drie competitierondes waren onze Svo dames nog ongeslagen. Die status zijn we helaas kwijtgeraakt tegen Crackerjacks uit amersfoort. Waar Svo nog aan het slapen was tijdens de eerste 6 minuten van het 1ste kwart opende crackersjacks fel en pakte snel een voorsprong. Door een snelle omschakeling van half court naar full court werd de achterstand vrijwel weggepoetst en waren we klaar om de wedstrijd naar onze hand te zetten. Dit gebeurde echter niet doordat de press niet goed meer stond waar crackerjacks goed gebruik van maakte door makkelijke scores doordat de press uit elkaar gespeeld werd. Het eerste kwart werd afgesloten met een 24-16 achterstand.
Tijdens het tweede kwart werd er geprobeerd de dames scherp te krijgen in de omschakeling. Crackerjacks kon te vaak makkelijk doorkomen met een fast break. Vaak werd er nog een fout gefloten door de scheidsrechters. De dames van crackerjacks hebben 42 vrij worpen mogen nemen. Dit is natuurlijk veels te veel. Dit vooral omdat de scheidsrechter voor de wedstrijd de 2 captains bij elkaar had geroepen met de boodschap het spel zoveel mogelijk door te laten gaan. Dit blijkt echter niet uit het aantal fouten dat gefloten werd. In totaal kwamen de dames van Svo uit op 35 fouten. Terwijl er maar 20 tegen de dames van Crackerjacks werden gefloten dit waar het aantal net zo hoog had kunnen zijn als die van Svo. De dames van Svo konden maar niet in hun spel komen doordat de aanval niet goed werd gelopen en er te weinig dreiging kwam vanaf de drives door de felheid van de dames van crackerjacks werd daarom gekozen voor een moeilijk schot. Wel moet gezegd worden dat er een deksel op de basket leek te zitten want de ballen wilden maar niet vallen. We gingen de rust in met een achterstand van 42- 31. In de Rust sprak Coach Willem zijn dames nog even bemoedigend toe om ze scherp te krijgen.
Het 3de kwart de ploegen bleven aan elkaar gewaagd en crackerjacks verdedigde hun voorsprong goed waardoor Svo niet terug kon komen. De dames van Crackerjacks wisten zelfs 1 punt uit te lopen. Stand 57-45 voor de dames van Crackerjacks. Het moest dan maar gebeuren in het laatste kwart. Hier lieten we zien dat we wel degelijk goed kunnen basketballen en niet voor niets op nummer 1 staan. Onder aanvoering van Mevrouw K. Kamphorst die doorkwam met mooie acties werd het offensief ingezet. Door prachtige vrije worpen uit het boekje van Mevrouw M. holthuizen naderde Svo de tegenstander tot op 3 punten. Crackerjacks wankelde en Svo rook bloed. Helaas kwam het niet tot winst. Met dank aan de Tafel die al de gehele wedstrijd niet goed over weg kon met de klok waardoor de tijd op de belangrijke momenten doorliep. Cracker jacks pakte de overwinning met 4 punten verschil. Eindstand: 68-64
Als we als team eerder wakker waren geweest hadden we deze meiden kunnen pakken. Toch een compliment voor de veerkracht die het team toonde in de strijd de achterstand weg te werken. Misschien een tip voor de meiden die nog half sliepen tijdens de wedstrijd op ZONDAG. Drink iets minder en zoek eerder je bed op.
|


.jpg)