donderdag, 09 sept 2010
Je bent hier: Home Nieuws Wedstrijden eerste overwinning JU16
eerste overwinning JU16 PDF  | Afdrukken |  E-mail

Na een nederlaag in zeist moest SVO JU16 afgelopen weekend spelen tegen Jump Ijsselstein. SVO U16 begon de wedstrijd tegen Jump IJsselstijn onwennig. 5 minuten lang scoorde SVO niet, gelukkig was de defense standvastiger, en scoorde JUMP maar 1 keer het eerste kwart. Na de vijfde minuut begon SVO makkelijkere scores te maken, en werd het na het eerste kwart 14-2.

 

SVO probeerde ook voor het eerst haar full court defense uit. Al ging er nog veel fout, de intentie was goed en ontregelde de aanval van JUMP. De score was 30-10 bij rust.

 

In het derde kwart werd er veel te weinig gescoord, 9 punten tegen een zwakke defense. De press was ook rommelig geworden, SVO moet de regels van haar press nog goed leren, zoals wanneer wordt er door wie getrapt? De wedstrijd was aan het eind van het derde kwart 39-15

 

SVO kon de wedstrijd niet meer uit handen geven en begon aan haar offense te werken, breaks lopen was niet meer toegestaan waardoor de set-offense getraint kon worden. Er werd teveel oppervlakkig gepassed, waardoor de helpside van JUMP kon blijven staan en passes voorspelbaar werden, JUMP kon toen gebruik maken van SVO’s turnovers en scoorde 17 punten.

 

SVO moet leren dat er ook gedrived kan worden zonder een schotpoging te lossen, zo kan na een swing een ander teamlid 1 tegen 0, of een makkelijke 1 tegen 1 afmaken. De coaches waren tevreden over de inzet en strijdlust. Het werd 49-32.

 

Scores: Sander Mulder 10, Vurlyn Ventiaan 7, Niek Mol, Koen Visser en Menno Bijleveld 6, Yaslin Jacobs en Loek Hennipman 5, Thomas de Groot en Lagio Grantsaan 2 pnt.

 

Vrijeworp: 3/12  25%, moet nog hard aan gewerkt worden!!!